VOP

Wellnes, fitness a cigarový salónik


Pred použitím vírivky odstráňte kryt, ktorý jednoducho zložíte a opriete o zadnú časť prístrešku. Po použití vírivky je nutné kryt opäť vrátiť späť, predídete tým ochladeniu vody. Vírivka je prednastavená a plne automatická a žiadame Vás na ovládači používať výlučne tlačidlo zapnutia trysiek a svetla. V skrini pri vírivkesa nachádzajú plastové poháre a vnútri v okolí vírivky je zakázané používať akékoľvek iné sklenené poháre alebo predmety. Pri výraznom znečistení alebo nájdení skla vo vírivke je potrebná výmena celého filtračného systému v sume vo výške 500 ,- EUR.

Vyhriatie sáun je automaticky nastavené na teploty – infra sauna 50°C a fínska sauna 100°C.

Po každom použití sauny Vás žiadame o ponechanie otvorených dverí, aby sa predišlo zatuchnutiu sauny a znepríjemneniu Vášho pobytu. Pred zapnutím infra sauny lebo fínskej sauny prosím nahliadnite do prílohy tohto manuálu. Používanie wellnes je na vlastnú zodpovednosť s prihliadnutím na svoj zdravotný stav.

Oddychová miestnosť a suny sú vybavené zvukovým systémom. Ovládač zvukového systému je uložený pri vstupe do oddychovej miestnosti oproti saunovým dverám.

Systém spustíte stlačením tlačidla “play”.

Výslovne žiadame hostí, aby nestláčali ostatné tlačidlá ovládača z dôvodu jeho možného rozladenia. Ďakujeme. V oddychovej miestnosti sa nachádza aj elektrický bio krb s ovládačom. Tneto krb slúži na vytvorenie príjemnej tmosféry a oddychovú miestnosť nevykuruje.

Vo fitness miestnosti je umiestnený bežiaci pás (hmotnosť do 100 kg) a lavička s činkami. Pred použitím bežiaceho pásu prosím nahliadnite do prílohy tohto manuálu. Používanie fitness je na vlastnu zodpovednosť.

V exteriéri objektu je umiestnená bio sauna, ktorá je určená na použitie obayčajným zapálením zapaľovača. Pri každm použití je potrebné do pecí prikladať tak, aby pri odchode poslednej osoby pec už nehorela.

Vo vonkajšej časti sa nachádza presklený vyhrievaný cigarový salónik, kde je pri vstupe dvojvypínač. Ľavou časťou vypínača zažínate svetlo a pravou časťou zapnete ohrievače reagujúce na pohyb a majú nastavený ohrev na 30 minút. Pri odchode poslednej osoby Vás prosíme o zhasnutie svetla aj ohrievačov. Ďakujeme.

 

Spoločenská miestnosť, kuchyňa a izby


V spoločenskej miestnosti sa nachádza krb. Je možné ho užívať pri správnom a bezpečnom zaobchádzaní. Podpalače a zapaľovač sú umiestnené pri krbovej rímse.

Pri každom použití je potrebné do krbu prikladať tak, aby pri odchode poslednej osoby na izbu krb už nehorel.

V spoločenskej miestnosti pod TV sú v komode uložené spoločenské hry, hry na PS5 spolu s tromi ovládačmi. Playstation 5 je umiestnená spolu s návodom na použitie priamo na komode. Pred použitím si prosím tento návod na použitie prečítajte.

Kuchyňa je vybavená modernými vstavanými spotrebičmi (chladnička, umývačka riadu, elektrická rúra, mikrovlnka a indukčná doska). Návody na použitie spotrebičov sú uložené v šuplíku pod indukčnou doskou a pri manipulácii s nimi Vás žiadame o ich ďalšie preštudovanie, aby sa predišlo ich poškodeniu.

V každej izbe na poschodí a v spoločenskej miestnosti sa nachádza televízor. Všetky televízory majú prednastavené programy. Dovoľujeme si požiadať hostí o ponechanie existujúcich nastavení. V izbách číslo 2, 8 a v spoločenskej miestnosti je zabudovaná Skylink karta, čiže majú TV len jeden ovládač. V týchto izbách sú TV vybavené možnosťou pozerania Netflix a Youtube.

Pri vstupe do izby č. 8 sa nachádza rozvodovňa, ktorej sa prosím nedotýkajte. Pri akejkoľvek manipulácii bude privolaný servis a všetky poplatky hradí hosť zodpovedný za rezerváciu.

V celom objekte platí v interiér prísny zákaz fajčenia. Na fajčenie prosím použite cigarov salónik a terasu.

V altánku sa nachádza šamotová pec, ktorá sa v spodnej časti zapaľuje drevom (uloženým pod ňou) a treba ju zahrievať postupne. Pri záujme je možnosť varenia gulášu, prípadne inej polievky v kotlíku. Prosím Vás o používanie vyhradeného miesta na varenie. V altánku sa takisto nachádzajú aj pekáče určené na pec, príbory, taniere a poháre. Prosím nepoužívať tie z kuchyne. Pokiaľ neplánujete grilovať viac krát, špinavé riady Vás poprosíme nechať v altánku alebo v umývadle.

Pri vstupoch do cigarového salóniku, wellness, kuchyne a fitness sa nachádzajú sklenené dvere. Berte prosím na to ohľad pri manipulácií.

Vážení hostia, chceme Vás informovať, že objekt je vybavený bezpečnostným a kamerovým systémom, ktorý slúži výlučne pre Vaše bezpečie a v prípade poškodenia majetku

V prednej časti na parkovisku sa nachádzajú kontajneri. Pokiaľ vyprodukujete viac odpadu, prosíme Vás vyhodiť ho na miesto naň určené, aby nebol odpad niekde voľne pohodený kvôli divím zvieratám. Ak ho je menej, samozrejme ho odpraceme my. 

Vážení hostia, berte prosím na vedomie, že pri extrémnom znečistení nábytku a vily, Vám budeme účtovať poplatok až do výšky 500 €.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial