Užívací manuál

Wellness, fitness a cigarový salónik

 1. Pred použitím vírivky odstráňte kryt, ktorý jednoducho zložíte a opriete o zadnú časť prístrešku. Po použití vírivky je nutné kryt opäť vrátiť späť, predídete tým ochladeniu vody. Vírivka je prednastavená a plne automatická a žiadame Vás na ovládači používať výlučne tlačidlo zapnutia trysiek. V skrini pri vírivke sa nachádzajú plastové poháre a vnútri a v okolí vírivky je zakázané používať akékoľvek iné poháre alebo predmety. Pri výraznom znečistení alebo nájdení skla vo vírivke je potrebná výmena celého filtračného systému v sume vo výške 500,- EUR.
 2. Vyhriatie sáun je automaticky nastavené na teploty – infra sauna 50°C a fínska sauna 100°C. Po každom použití sauny Vás žiadame o ponechanie otvorených dverí aby sa predišlo zatuchnutiu sauny a znepríjemneniu Vášho pobytu. Pred zapnutím infra sauny alebo fínskej sauny prosím nahliadnite do prílohy tohto manuálu.
 3. Oddychová miestnosť a sauny sú vybavené zvukovým systémom. Ovládač zvukového systému je uložený pri vstupe do oddychovej miestnosti oproti saunovým dverám.
 4. Vo fitness miestnosti je umiestnený bežiaci pás a lavička s činkami. Pred použitím bežiaceho pásu prosím nahliadnite do prílohy tohto manuálu.
 5. V exteriéri objektu je umiestnená bio sauna a kaďa s pecou na výhrev vody, ktoré sú určené na použitie obyčajným zapálením zapaľovača. Pri každom použití je potrebné do pecí prikladať tak, aby pri odchode poslednej osoby pec už nehorela.
 6. Vo vonkajšej časti sa nachádza presklený vyhrievaný cigarový salónik, kde je pri vstupe dvojvypínač. Ľavou časťou vypínača zažínate svetlo a pravou časťou zapnete ohrievače reagujúce na pohyb a majú nastavený ohrev na 30 minút. Pri odchode poslednej osoby Vás prosíme o zhasnutie svetla aj ohrievačov. Ďakujeme.

Spoločenská miestnosť, kuchyňa a izby

 1. V spoločenskej miestnosti sa nachádza krb. Je možné ho užívať pri správnom a bezpečnom zaobchádzaní. Podpalače a zapaľovač sú umiestnené na krbovej rímse. Pri každom použití je potrebné do krbu prikladať tak, aby pri odchode poslednej osoby na izbu krb už nehorel.
 2. V spoločenskej miestnosti pod TV sú v komode uložené spoločenské hry, hry na PS5 spolu s dvomi ovládačmi. Playstation 5 je umiestnená spolu s návodom na použitie priamo na komode. Pred použitím si prosím tento návod na použitie prečítajte.
 3. Kuchyňa je vybavená modernými vstavanými spotrebičmi (chladnička, umývačka riadu, elektrická rúra, mikrovlnka a indukčná doska). Návody na použitie spotrebičov sú uložené v šuplíku pod indukčnou doskou a pri manipulácii s nimi vás žiadame o ich ďalšie preštudovanie, aby sa predišlo ich poškodeniu.
 4. V každej izbe na poschodí a v spoločenskej miestnosti sa nachádza televízor. Všetky televízory majú prednastavené programy. Dovoľujeme si požiadať hostí o ponechanie existujúcich nastavení.
 5. Pri vstupe do izby č. 8 sa nachádza rozvodňa, ktorej sa prosím nedotýkajte. Pri akejkoľvek manipulácii bude privolaný servis a všetky poplatky hradí hosť zodpovedný za rezerváciu.
 6. V celom objekte platí v interiéri prísny zákaz fajčenia. Na fajčenie prosím použite cigarový salónik, terasu a balkóny.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial