Home

bojovný explodovať oslobodenie chorvatsko slovensko goly 2019 rozriediť Buďte nadšení dávka

Tréner Hapal a hráči Slovenska reagujú na vysokú prehru s Chorvátskom

Slováci prehrali v Chorvátsku: O ich postupe na Euro sa rozhodne v  poslednom kole kvalifikácie, FOTO
Slováci prehrali v Chorvátsku: O ich postupe na Euro sa rozhodne v poslednom kole kvalifikácie, FOTO

Chorvátsko - Slovensko 3:1.... - Slovenský futbalový zväz | Facebook

Kvalifikácia ME 2020: Chorvátsko – Slovensko ONLINE dnes | 7sport.sk

ME vo futbale 2020 (D-skupina): Anglicko vyhralo nad Chorvátskom gólom  Sterlinga (foto) - SITA.sk
ME vo futbale 2020 (D-skupina): Anglicko vyhralo nad Chorvátskom gólom Sterlinga (foto) - SITA.sk

Slovensko - Chorvátsko 0:4 | Slovenský futbalový zväz

Chorvátsko - Slovensko (kvalifikácia EURO 2020)

Slovakia Cup 2019: Mexiko - Chorvátsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal  naživo!
Slovakia Cup 2019: Mexiko - Chorvátsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Slovenskí futbalisti prehrali s Chorvátskom 0:4, v skupine sú predposlední

ŽIVÝ ŠPORT]((((] Malta U21 : Slovenské národné futbalové m | Holiday Market  | MACC
ŽIVÝ ŠPORT]((((] Malta U21 : Slovenské národné futbalové m | Holiday Market | MACC

FUTSAL - Reprezentácia do 19 rokov odštartovala kvalifikáciu o postup na ME  2019 | Slovenský futbalový zväz
FUTSAL - Reprezentácia do 19 rokov odštartovala kvalifikáciu o postup na ME 2019 | Slovenský futbalový zväz

Slovenskí futbalisti prehrali v Chorvátsku 1:3, na postup potrebujú súhru  výsledkov
Slovenskí futbalisti prehrali v Chorvátsku 1:3, na postup potrebujú súhru výsledkov

Kvalifikácia ME 2020: Slovensko - Chorvátsko | FUTBALNET TV - Slovenský  futbal naživo!
Kvalifikácia ME 2020: Slovensko - Chorvátsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Slovensko - Chorvátsko, ONLINE prenos z ME vo futsale 2022 LIVE (skupina C)  | SPORTNET
Slovensko - Chorvátsko, ONLINE prenos z ME vo futsale 2022 LIVE (skupina C) | SPORTNET

VIDEO Chorvátsko - Slovensko: Ivan Schranz a Lukáš Haraslín strelili gól |  SPORTNET
VIDEO Chorvátsko - Slovensko: Ivan Schranz a Lukáš Haraslín strelili gól | SPORTNET

ONLINE: Slovensko - Chorvátsko (futbal, EURO 2020) | SPORTNET

Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča  zrušil VAR (foto) - SITA.sk
Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča zrušil VAR (foto) - SITA.sk

SR A – Pred 25 rokmi prvý domáci zápas Slovensko - Chorvátsko 4:1 |  Slovenský futbalový zväz
SR A – Pred 25 rokmi prvý domáci zápas Slovensko - Chorvátsko 4:1 | Slovenský futbalový zväz

Slovenská polčasová nádej v Rijeke rýchlo zhasla, Chorvátsko oslavuje  postup na ME 2020 - SITA.sk
Slovenská polčasová nádej v Rijeke rýchlo zhasla, Chorvátsko oslavuje postup na ME 2020 - SITA.sk

Ohlasy z kabín po kvalifikačnom zápase EURO 2020: Chorvátsko - Slovensko |  Šport7.sk
Ohlasy z kabín po kvalifikačnom zápase EURO 2020: Chorvátsko - Slovensko | Šport7.sk